1.-3. kl Saaremaa meistrivõistlused saalijalgpallis

18. jaanuaril toimusid Salmel maakondlikud meistrivõistlused saalijalgpallis. Osalejaid oli seekord seitsmest koolist- peale Lümanda veel Aste, Salme, Orissaare, Muhu, Luce ja Valjala. Mängiti kahes alagrupis ja Lümanda loositi kokku Orissaare ja Astega. Turniiri avamäng, mis üldiselt kulub sisseelamiseks ja on seetõttu rabe, viigistasime 2:2 Orissaarega.
Järgmises mängus juba kindel 5:0 võit Aste üle ja alagrupi esikohana poolfinaalis. Just poolfinaal Muhuga osutus meie jaoks selle päeva kõige keerulisemaks mänguks. Olime pikalt 0:1 kaotusseisus ja tundus, et pinged saavad seekord võitu. Siiski suutsime minut enne mängu lõppu viigistada, mis tähendas penaltite löömist. Pinge oli haripunktis ja alles 8. lööjaga kindlustasime pääsu finaali. Siin juba kindel 2:0 võit Orissaare üle ja selle aasta võidukarikas kuulub Lümanda Põhikoolile!

Võidukas võistkonnas mängisid Robi-Martin Luhtaru, Hugo Mere, Voldemar Põld, Kaspar Kallas, Kaarel Johannes Gerndorf, Orm Hindrik Hoogand ja William Vihman.

Sander Viira
treener ja õpetaja