Koolitarvete nimekiri

ÜLDVAHENDID KÕIGIS KLASSIDES
  • koolikott (soovitavalt tugevdatud seljaosaga)
  • pinal:
    • pliiatsiteritaja
    • kustutuskumm
    • joonlaud (pinalis võiks olla 15-20 cm joonlaud või koolikotis 30 cm pikkune)
    • värvipliiatsid (12 värvi, soovitavalt kolmnurkse või ümara kujuga)
    • vildikad (6 värvi)
    • käärid (vasakukäelistel erinevad)
    • pulgaliim
  • spordiriided:
    • pikk dress
    • lühike dress (lühikesed püksid või retuusid ja T-särk)
    • spordijalatsid saalis sportimiseks (soovitavalt paksema tallaga botased, tallad ei tohiks olla libedad)
    • spordijalatsid õues sportimiseks (soovitavalt paksema tallaga botased)
  • sisejalanõud (mille tald ei jäta musti triipe)
  • iga päev peaks õpilasel kaasas olema kamm, pabertaskurätikud ning pimedal ajal helkur
1. KLASSI LISAVAHENDID
  • 2 harilikku pliiatsit (keskmise tugevusega HB, soovitavalt kolmnurkse või ümara kujuga)
  • suurte ruutudega vihik (1 tk), abijoontega vihik (1 tk)
    NB! Soovitame osta vihikud, millel on sisemised ja välimised äärejooned juba olemas.
  • A4 mapp või kiirköitja (töölehtede jaoks)  (1 tk)
  • kunstitarbed: värvilised paberid, vesivärvid, guaššvärvid (piisab 6 värvist),, õlipastellid (12 värvi), pintslid (3 erinevat suurust), plastiliin
2. KLASSI LISAVAHENDID
  • sirkel