2. klassi vahva kevad

Suur rõõm kevadest täidab põue, paneb pähe häid mõtteid, toob silmadesse sära ning sunnib jalgu kõhu alt välja tooma.

14. aprillil käisime Kuressaares vaatamas filmi „Siil Sonicu seiklused 2”. Tegu oli nii muljetavaldava ekraniseeringuga, et isegi pea 2 kuud hiljem tsiteeriti klassis veel ütlusi filmist.

Kartes hirmpalavaid kevadilmu, võtsime juba 4. mail ette matka. Esimest korda oma õpetajatöö jooksul ei andnud ma lastele ega vanematele eelnevalt täpselt teada, kuhu me läheme – teadmine saadi hiljem ja nii polnud kellelgi hirmu teepikkuse ees. Sõitsime liinibussiga Vikile ning vanu raudteid mööda liikusime tagasi Loonani. Mõnusa käimise ajal otsisime „Tere, Kevad! 2022” taimi ja linde. Päris suurt huvi pakkusime ühele kitsele ning rebasele.

16. mail käisime Vatsliku talus (klassis kutsume seda Andri taluks) lõpetamas 2. klassi majandusõppe kursust. Kogu nähtava ning nähtamatu taga on mitme põlvkonna sujuv koostöö, meiesugustele külalistele oli kõik muljetavaldav. Ilmselgelt oleks ka 24 tunnist väheks jäänud, sest hobused, piimakari, küülikud, vasikad, kuked-kanad, Aafrika pärlkanad ja kass olid niiiiiiii nunnud. Suur tänu toreda elamuse eest, Vatsliku talu pererahvas ning õpetaja Kristina Tiitson!

9. juunisse jäid film „Lõvi nimega Kuningas” ning Kuressaare Seikluspark. Kui saab häid friikaid, mõnusat popkorni, suussulavat jäätist, parajalt ringi kõndida, mänguväljakul mängida ja kõrgustes turnida, siis on elu lill!

Klassijuhataja Anneli Saarela ja elu õied Miko, Andri, Robi-Martin, Roven, Andreas-Siim, Laura ja Hugo

Scroll to Top