5. ja 6. klassi ekskursioon Tallinnasse

2. juunil 2014 sõitsid 5. – 6. klassi õpilased õppeekskursioonile Tallinna. Pärast tuliseid vaidlusi valisime õpilastega ajaloolise detektiivimängu Suurgildi hoones ning Skypargi külastuse, lihtsamalt öeldes ajaloo- ja kehalise kasvatuse tunnid. Suurgildihoonesse liikusime läbi raekojaplatsi, meenutasime kirjanduse tunnis õpitud lugu Raekojast ja Raeapteegist. Suurgildihoones tutvusime keskaegsete kaupmeeste eluoluga, seejärel lõunatasime tõelises keskaegses kõrtsis III Draakon, kus sõime põdralihasuppi ja pirukaid. Skypark oma atraktsioonidega haaras kohe kõik õpilased tegevustesse, nii et 1,5 tundi möödus imekiiresti. Kindalasti pakkus omamoodi elamuse ka Rocca al Mare kaubanduskeskuse külastus. Kuna reis Tallinna kestis mitmeid tunde, siis sõiduaega kasutasid lapsed toredate mängude mängimiseks.

Õp Pille Jõgi