5. klassi jõulupidu Kipil

5. klassi jõulupidu Kipil

Reedel, 3. detsembril pidas 5. klass oma jõulupidu Marta-Loviise kodurestoranis. Peole olid kutsutud ka pereliikmed. Peo ettevalmistused algasid juba päeval, mil õpilased tegid Andi Kuivjõgi juhendamisel süüa, katsid lauda, harjutasid oma etteasteks. Õhtul saabusid oodatud külalised ja pidu võis alata. Aeg möödus kiirelt koos maitsvaid toite nautides, toredaid mänge mängides ja juttu vestes. Tublidele peokorraldajatele olid päkapikud ka kingipakid kuuse alla poetanud!
Aitäh, Andi, Maret ja Janne! Aitäh kõigile peolistele!

Allpool laste enda arvamused peost. (Kirjapilt muutmata)

Me hakkasime süüa tegema pool 3, Janeli ja Arthur olid natuke hilised. Esimesena tegime magusat, siis katsime laua ja siis tegime soolast. Pärast toidu tegemist me kordasime asju. Lõpuks tulid külalised ja meie esitlesime neile. Siis istusime lauda ja poisid tõid toidu lauda. Sõime soolast ja pärast seda me mängisime. Pärast mänge me sõime magusat ja siis hakkasime vaikselt lõpetama. Kõik olid rahul (mina ka muidugi), aga jah väga tore oli!
Eliisa

Väga tore jõulupidu oli. Oli tore päev. Tegime ise süüa ja viisime toidu lauale. Oli väga mõnus jõuluõhtu, mängisime mänge. Oli väga ilus õhtu.
Ketriin

Hakkasime süüa tegema. Kõigepealt tegime magustoidu, kõik said midagi teha ja kõik said väga hästi hakkama söögi tegemisega. Harjutsime ka oma laulmist ja salme. Kõik oli suurepärane. Pidu läks hästi. Kõigile meeldis. Väga lõbus oli ja söök imemaitsev.
Andreas

Me läksime kell 2.30 ning jõudsime. Mina küpsetasin kana šnitslit ja see oli kõige maitsvam. Glögi oli ka hea. Nii tore oli teha toitu. See oli supper pidu. Ja nii tore oli külalisi võtta vastu.
Joonas

Kohe kui sinna jõudsin oli seal lõbus. Ma tegin seal erinevaid asju näiteks lõikasin tomatit, panin kana pannile ja tõin toitu lauale. Ma õppisin seal palju. Kokkuvõtteks oli terve päev väga lõbus.
Arthur

Reedel kell 14.30 läksime klassiga Kipile klassi jõulupidu korraldama. Kui olime Kipile jõudnud, hakkasime süüa tegema. Tegime küpsise magustoitu, kartulit ja liha. Katsime laua, tegime glögi. Panime ennast valmis ja jäime vanemaid ootama. Kui vanemad olid tulnud, esitasime neile jõulukava, siis istusime lauda ja hakkasime sööma. Peale söömist tuli Maret Metsmaa meile mänge tegema. Peale mänge avasime kingid ja pidu sai läbi. Ma jäin peoga väga rahule!
Janeli