5. klassi tegemised Kuressaares

6. juunil tegid 5. klassi õpilased ühe toreda linnapäeva.
Siinkohal saate lugeda õpilaste muljeid.

*****

Käisime klassiga põgenemistoas. Meid jagati kaheks tiimiks: poisid ja tüdrukud. Kui me ootasime, et teine tiim põgenemistoas lõpetaks, saime vaadata nõukogude aja teemalist näitust. Meil pandi kott pähe, kui meid põgenemistuppa viidi. Toas oli arvuti, selle ekraanile ilmusid mõistatused. Et mõistatust lahendada, pidime leidma koodi. Toas võeti taimeriga aega ja ajad olid sellised: poisid 59 minutit, tüdrukud 57 minutit. Kõigi arvates oli taustamuusika tüütu ja naine, kes põgenemistuba korraldas, oli ka tüütu, sest ta küsis pidevalt: kas leidsite koodi? kas saite selle? kas tahate koodi?. Kui kõik olid välja saanud, läksime Mõnusasse Villemisse ja sõime kõhud täis. Pool klassi läksid veel kinno.
Andreas

Esmaspäeval, 6. juunil läksime klassiga linna põgenemistuppa. Kui olime kohale jõudnud, jagasime ennast gruppidesse. Põgenemistoas oli palju ägedaid ülesandeid, mida oli lõbus lahendada. Meile anti rääkimiseks raadiosaatja, millega sai inimesega rääkida. Nii kaua kui teine rühm oli põgenemistoas, saime nõukogudeaegset näitust vaadata. Peale põgenemistuba läksime Mõnusasse Villemisse sööma. Paljud läksid ka kinno, aga see oli vabatahtlik. Kokkuvõttes oli väga lõbus päev.
Janeli

Hommikul läksime KEK-i. Meid jagati kahte rühma: poisid ja tüdrukud. Tüdrukud läksid kotid peas põgenemistuppa, nende aeg oli 57 minutit. Meid viidi ka sisse kotid peas. Meie aeg oli 59 minutit. Seal oli ka näitus, mis oli nõukogude ajast. Pärast seda läksime Mönusasse Villemisse. Kui toit oli söödud, läksime lahku. Mõned hakkasid minema koju ja mõned kinno. Kinos oli film nimega “Siil Sonic 2”. See oli hea film.
Joonas

6. juunil läks 5. klass linna põgenemistuppa, siis Villemisse. Mõned läksid ka pärast söömist kinno. Põgenemistuba oli ainult ühes toas ja see oli väga vinge ja ka pingeline. Villemis olid väga head toidud ja teenindaja oli ka väga tore ja lõpus andsid kõik natuke raha Villemi kohvikule. Kokkuvõtteks oli päev väga lõbus ja täname ka transpordi autoga sõitvat juhti ja kõiki, kes meid lahkesti vastu võtsid!
Ketriin

Esmaspäeval käisime klassiga linnas. Seal käisime KEK-i põgenemistoas, Mönusas Villemis ja pool klassi käis kinos. Põgenemistoas oli põnev, aga seal ajas üks asi närvi – see muusika, mis taustal käis. Mönusas Villemis oli toit väga maitsev. Kinos käisime mina, Eliisa ja Joonas. Vaatasime “Siil Sonic 2”. Film oli põnev ja naljakas. Linnas nägin ka enda sõpru ja trennikaaslaseid. Üleüldse oli esmaspäevane päev väga lahe.
Arthur

Esmaspäeval, 6. juunil läksime pärast kahte tundi KEKi, kus oli põgenemistuba. Põgenemistuba kestis natuke alla tunni. Sellel ajal, kui ühed olid põgenemistoas, olid teised muuseumis. Pärast seda läksime Villemisse. Kui Villemis oli söödud, siis läksid mõned kinno ja mõned muid asju tegema. Kinos vaatasime “Siil Sonic II”.
Eliisa