6. klass suvepealinnas

7. juunil, mõned päevad enne õppeaasta lõppu, käisime klassiga Pärnus. Kõigepealt olime 3 tundi Tervise Paradiisi veekeskuses. Veekeskuses oli palju teha, nt lasta veetorust alla, hüpata kõrgelt vette, lihtsalt ujuda. Pärast kolme tundi veemõnusid läksime Statka Restosse sööma. Toit oli tühjale kõhule isuäratav ning andis energiat edasiseks. Peale lõunapausi läksime bowlingut mängima ja see oli uudne kogemus meile kõigile. Kui bowlingu mänguaeg oli läbi saanud,  läksime bussiga Port Arturi kaubanduskeskusesse, kus tutvusime Pärnus pakutava kaubavalikuga. Ostud tehtud, liikusime taas Saaremaa poole. Päev oli äge!

Joonas
6. klassi õpilane

Käisime klassiga Pärnus. Kui kohale jõudsime, läksime randa promenaadile jalutama. Peale seda külastasime Tervise Paradiisi, kus mängisime bowlingut ja lõbutsesime veepargis. Vahepeal käisime ka söömas. Mulle väga meeldis ja tahan kindlasti tagasi minna.

Arthur
6. klassi õpilane