6. klassi rõõmsad saavutused

Neljapäeval, 9. detsembril oli 6. klassi õpilastel üks tegus ja õnnelik päev. Hommikul osalesime Suure Tõllu teemalisel viktoriinil, kus meie võistkond koosseisus Ingrid, Mia, Tõnis ja Eke saavutas 15 võistkonna hulgas tubli 3. koha. Klassijuhataja tunni ajal käisime mäel kelguradasid sisse sõitmas – päris lõbus oli! Ja õhtul saabus teade, et jõuluakende konkursi 2. vaheloosimise kahest võiduaknast üks oli meie klassi aken!

Meie jõuluakna nimi on “Head soovid”. Juba 1. septembril valmistasime emotikonid heade soovidega uueks kooliaastaks. Advendiaja saabudes tegime nendest päkapikud. Lisaks on aknalaual heade soovidega purk, kust saab vajadusel võtta “tujutõstjat”. Loomulikult peab aknalaual olema ka päkapikumaja, mis eelmisel aastal oli piparkoogimaja. Maja juures olev päkapikk jagab aga kõigile tublidele 6. klassi õpilastele igal esmaspäeva hommikul suutäie magusat.

Teksti kirjutas õpilaste juhendaja 6. klassi klassijuhataja Tiina Niit.
Pildistas Sirje Lulla.