7. klass tutvus Abrukaga

7. klassi klassireis viis meid 2.-3. juunil Abruka saarele. Esmaspäeval võttis meid Roomassaare sadamast pardale Rein Lemberi juhitud paat “Salme”. Merereis oli meeleolukas. Meresõidu ärevuse peletamiseks tantsisime paadis “tibutantsu”,  laulsime Abruka valssi ja teisi lõbusaid laule.

Abrukal majutusime Vahtra turismitalus.  Rein Lember tegi  meile saarel ka paaritunnise ekskursiooni. Nagu meie giid tabavalt ütles, on “sõidud Abrukal lühikesed, kuid jutud  pikad”. Enim elevust pakkus meile lugu Abruka ilvesest, kelle püüdmiseks on saarele toodud püüniskastid ja hoiatuseks looma eest üles pandud ka vastav hoiatusmärk.

Tagasi  “suurele maale” ehk Saaremaale tõi meid liinilaev “Abro”.

Oli lõbus ja lõõgastav reis!

Klassijuhataja Maret Metsmaa

Scroll to Top