8. klassi esindus käis Lahedal koolipäeval

17. oktoobril käisime Lahedal koolipäeval Tallinnas. Meil oli seal väga tore, alates varasest bussisõidust Tallinnasse kuni õhtuse kojusõiduni. Kohapeal olid paljud erinevad esinejad, kes rääkisid meile, kuidas vastu hakata enda hirmudele ja kuidas neist üle saada. Räägiti ka sellest, kuidas alustada investeerimise ja ettevõtlusega. Päev koosnes kolmest erinevast vaatusest ning nende vaheaegadel sai osaleda erinevates loosides ning tutvuda erinevate firma boksidega. Meie klassi lemmikesinejad olid Goodmen Productions suunamudijad . Kokkuvõteks jäime selle päevaga väga rahule  ja läheks võimaluse korral uuesti. Täname noorsootöötajat Mariet, kes meiega koos käis.

Joonas, Arthur, Janeli, Eliisa, Ketriin

Noortekonverents Lahe Koolipäev on Eesti suurim noortekonverents, kus osaleb igal aastal ligi 1200 noort üle Eesti. Tänavu oli konverentsi pealkiri “Tee hirmudest oma tugevus”.