Kolme kooli kohtumine

Mustjala, Lümanda ja Kihelkonna koolid on korraldanud sõpruskohtumisi erinevatel aladel. Lümandas kohtuti kolmandat korda ja toimus mõttemängude võistlus ehk memoriin. 4. novembril võistlesid neljaliikmelised võistkonnad kahe tunni jooksul erinevatel aladel: viktoriinid, pantomiimid, äraarvamised – kokku seitse ülesannet. Seekordne jõusproov oli varasematest pingelisem ja vaid pool punkti lahutas võitjat teisest kohast. Lümanda võistkond suutis kaitsta kahte eelnevate kordade esikohta. Lümanda võistkonnas lõid kaasa Karl-Alder Kuivjõgi, Sander Suurna, Lisett Nurja ja Lauri Trumann. 2. koha saavutas Kihelkonna ning 3. koha Mustjala võistkond. Kohtunikeks-läbiviijateks olid õpetajad Urve Vakker, Reet Laht, Monica Kallas ja Ly Haandi. Uus kohtumine toimub jaanuaris Mustjalas ja seal on traditsiooniliselt võistlused sisekergejõustikus.

Õp Urve Vakker