Stiilipäev Halloween

Kolmapäeval, 31. oktoobril toimus meie koolis stiilipäev. Selle aasta teemaks oli Halloween, kus õpilased riietuvad end kostüümidesse. Vahetundides toimusid saalis ka Halloweeni teemalised mängud. Mängude võitjad said pulgakommi. Terve päeva jooksul oli ka võimalus õpilaste ja õpetajate vahel parim kostüüm valida. Kõige rohkem hääli sai Arthur Raun 2. klassist oma luukere kostüümiga. Peaaegu kõik tagasisidet andnud õpilastest olid ühel nõul, et selliseid päevi võiks veel olla, sest see vähendab kooliperel stressi, toob rutiinsesse koolipäeva vaheldust ja võib-olla tuleb ka õppimiseisu tagasi. Kuid selliseid üritusi ei tohiks väga tihti teha ja kohustuslikuks veel pealekauba, kuna mõned inimesed ei taha end kostümeerida ja see ei oleks huvitav. Aga isegi nendest mõned, kes ei kandnud kostüümi, lõid mängudes siiski kaasa ning nalja sai palju.

Sanna-Reesi Hoogand (9. klass)