Jalgpalli osavusfestival „Värav”

19. märtsil toimus juba 5. korda osavusfestival „Värav”, seega sai jalgpallialases teatevõistluses mõõtu võtta esmakordselt 2015. aastal. Selle aasta Saaremaa alagrupis (vabariigis 14 alagruppi) võisteldi Kuressaare Spordihoones, osales 5 kooli 11 võistkonda 66 lapsega. Nooremas vanuserühmas osalesid õpilased 1.-3. klassidest. Üsna kindel oli kolme harjutuse kokkuvõttes Orissaare I võistkond ja võitis kokkuvõttes. Lümanda tuli väga tublile 2. kohale. Kõige paremini õnnestus teine harjutus, 3 min jooksul väravate tabamine, siia tuli meil alavõit. Palli vedamises ja kombineeritud võistluses saavutas kool mõlemal 3. koha. Võistkonnas lõid kaasa Mia Maastik, Maarja-Rebeca Luhtaru, Arthur Raun, Tõnis Reitalu, Kaur Robin Vaher ja Joosep Lindau. 4.-5. klasside võitjad pääsevad 4. aprillil Tallinna võistlema ja Saaremaad esindavad Orissaare ja Aste koolid. Järgnesid meie kooli kaks võistkonda I ja II team. 3. koha saavutanud võistkonnas lõid kaasa Karl Priido Hoogand, Kärt Tiitson, Elis Ignatovitš, Sander Kallas, Artur Teller ja Alari Jõeäär. 4. koha võistkonnas olid Vanessa Vihman, Friida Põld, Kaur Robin Vaher, Hendri Lindau, Markus Asuja ja Tuulika Väli.