Aabitsapidu

Neljapäeval, 23. veebruaril toimus kooli saalis 9. klassi õpilaste eestvedamisel 1. klassi laste aabitsapidu. Kõik 1. klassi õpilased demonstreerisid oma lugemisoskust, mis oli üllatavalt ilmekas ning ladus.
Diane ja Iris viisid läbi viktoriini, kus tuli vastata küsimustele aabitsa tegelaste ning lugude kohta.
Viktoriinile järgnes „Hiirelõksu” mängimine Davidi, Sandri ning Egerti eestvedamisel. Lõbusat meelelahutust jätkus mitmeks mänguringiks. Samal ajal selgitasid 9. klassi tüdrukud välja viktoriini tulemused. Võitjaks osutus tüdrukute kolmik: Mia, Liisa ning Maarja-Rebeca.

Õpetaja Pille Jõgi