Inspireeriv hariduskeskus

Meie kogenud ja pühendunud õpetajad omavad mitmeaastast kogemust hariduse valdkonnas ning on ekspertidena juhendanud arvukaid õpilasi.

Meie motivatsiooniks on pakkuda parimat võimalikku haridust ning järgida põhimõtteid, mis toetavad õpilaste terviklikku arengut ja eneseteostust.

Lümanda Põhikoolil on uhke ajalugu klientide rahulolu saavutamisel, pakkudes kvaliteetset ja kaasahaaravat hariduskogemust.

Avasta meie haridusfilosoofia

Põhiväärtused

Meie tuumväärtused juhivad meie igapäevast tegevust ja loovad aluse meie haridusfilosoofiale.

Avatus

Meie avatus ja mõistmine loovad soodsa õpikeskkonna, kus igal õpilasel on võimalus areneda ja õnnestuda.

Pühendumine

Meie meeskond on kirglikult pühendunud iga õpilase individuaalsele toetamisele ja suunamisele, tagades nende õppeeesmärkide saavutamise.

Innovatsioon

Meie pidev uuendusmeelsus ja loov lähenemine õpetamisele tagavad kaasaegsed õppemeetodid ja toetavad õpilaste loovust ning kriitilist mõtlemist.

Liitu meiega juba täna!

Ole osa meie uuenduslikust haridusmaastikust, kus igal lapsel on võimalus olla parim versioon iseendast.