Algklassid esitasid hooldekodus näidendeid

Aprilli lõpus käisid meie 1.-2. ja 3.-4. klassi õpilased kahel päeval Kihelkonna hooldekodus, kus esineti oma vahvate näitemängudega. Tore, et on võimalus pikalt õpitud ja hästi selgeks saanud etendusi ka koolist väljaspool esitada.

Foto: Sirle Heinmaa

Scroll to Top