Algklasside teaduspäev 2015

5. mail osalesid meie kooli 3. klassi õpilased Saare maakonna 3.-4. klasside IV teaduspäeval Saaremaa Ühisgümnaasiumis.

Esinesime ettekandega “Endisaegsed töövahendid koolis”. Selle uurimistöö tegemisel osalesid kõik 3. klassi õpilased. Iga õpilane koostas kodus olevatest endisaegsetest kooliasjadest leheküljepikkuse töö koos fotoga. Kokku saime mahuka töö. Meie ettekanne meeldis kuulajatele. Saime juhendajate preemiaSellel üritusel oli veel huvitavaid ettevõtmisi. Aulas toimus interaktiivne viktoriin konverentsil nähtu-kuuldu põhjal. Toimusid erinevad töötoad. Saime osaleda avastusõppes, teadusteatris, keemiatoas ja orienteerumises. Päev oli väga huvitav. Uurimistööga tasus vaeva näha ja osaleda sellisel vahval üritusel.

Klassijuhataja Külli Lindau