Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor

Sellel õppeaastal toimus piirkondlik bioloogiaolümpiaad põhikooli õpilastele 17. märtsil. Seekord võttis sealt osa 11 kooli ja kokku osales 62 õpilast. Meie koolist osales seal 8 õpilast. 6. klasside arvestuses osales 9 õpilast ning meie kooli kuuendik Joonas Saarela saavutas väga tubli 4. koha ja Arthur Raun 5. koha. 7. klasside arvestuses võttis osa 15 õpilast ning meie kooli seitsmendikud Ingrid Kuivjõgi saavutas 7. koha ja Maarja-Rebeca Luhtaru 10. koha.

8. klasside arvestuses osales 19 õpilast. Meie kooli kaheksandikud Sander Kallas saavutas 6. koha ning Teele Tarkmees 12. koha. 9. klasside arvestuse osales 19 õpilast ning üheksandikud Kärt Tiitson saavutas 8. koha ja Karl Priido Hoogand 10. koha.

Kõikidele osalenud õpilastele suur kiitus, et ennast proovile panevad ja heade tulemuste nimel vaeva näevad.

Sirje Lulla
Õpetaja