Direktori pöördumine

Head õpilased ja teie vanemad-koduõpetajad!

Lõppemas on IV õppeperiood ja ees ootab nädalane koolivaheaeg. Distantsõppe senine käik on veelkord näidanud meie kodude tugevust ja toetust koolile. Olete suurepäraselt toime tulnud ja kooliga lahkesti oma muresid ning rõõme jaganud. Aitäh kõige eest! Nüüd olete väikese hingetõmbeaja igati ära teeninud!

Peale vaheaega ootab meid ees veel vähemalt kolm nädalat kodus õppimist. Soovin õpilastele jätkuvalt iseseisvust, järjepidevust ja kohusetunnet oma õpiülesannete täitmisel. Olge abiks oma pereliikmetele, sest neil on lisaks teie toetamisele õppetöös veel palju teisigi kohustusi täita. Kõigile koduõpetajatele jätkuvalt pikka meelt ja kannatust ning oskust oma aega nii planeerida, et seda vahel ka kevade nautimiseks jätkuks.

Kahjuks jäävad sel õppeaastal koolis ära igakevadised toredad ühised ettevõtmised, kuid küllap tuleb neid võimalusi edaspidi. Loodame, et vähemalt osaliselt saame ikkagi veel koolis kokku, aga millisel kombel, sellesse toob aeg selgust vast paari nädala pärast. Kindlasti jagame uut infot kohe, kui midagi koolikorralduses selguma peaks.

Kosutavat vaheaega ja päikeselist kevadet!

Liia Raun
Direktor