Eesti Vabariigi 105. aastapäev

23. veebruar oli kooliperele kahekordselt pidulik päev. Sel päeval toimus koguni kaks aktust. Esimesel aktusel tunnustati väga tublisid õppureid, olümpiaadidel, võistlustel ja konkurssidel osalejaid. Meie kooli õpilased on väga usinasti neil osalenud ja ka väga häid tulemusi saavutanud.

Teisel aktusel tähistasime EV 105. sünnipäeva. Traditsioonide kohaselt lauldi sel aktusel Eesti Vabariigi hümni, kooli laulu. Külaliseks olime seekord palunud hr Aivar Pohlaku, kes oma mõnusa jutuga köitis kogu saali tähelepanu.

Kontserdiga pakkusid kaunist luulet ja laulu kooli mudilaskoor, 5. klassi õpilased ja kodutütred. Pidulik aktus lõppes kätlemise ja heade soovide soovimisega . Seejärel suunduti ühisele pidulikule lõunasöögile.

Koolipäev lõppes klassijuhatajatundidega, kus jagati tunnistusi ja oligi aeg koolivaheajale minna. Oleme uhked ja õnnelikud, et saame elada oma toredal ja vabal  isamaal!

Reet Laht
huvijuht