Eesti Vabariigi 95. aastapäevale pühendatud aktus

Esmaspäeval, 25. veebruaril tähistas koolipere EV 95. sünnipäeva piduliku aktusega. Aktus algas Eesti Vabariigi hümniga ja mudilaskoori tervituslauluga. Seejärel pidas meile väikese isamaalise kõne Saaremaa maavanem Kaido Kaasik. Aktusel osales ka Lümanda vallavanem Jaanika Tiitson, kes andis õpetaja Külli Lindaule üle Lümanda valla kultuuripreemia 2012.

2. ja 9. klassi õpilased olid ette valmistanud sõnalis-muusikalise kava isamaast, mis kooliperele ette kanti. Kava koostajateks ja õpetajateks olid Tiio Penu, Tiina Niit ja Karin Pulk. Koolidirektor Liia Raun tänas kõiki esinejaid ja kutsus oma kõnes lugu pidama ning armastama oma isamaad, koduvalda ning inimesi endi ümber. Aktus lõppes traditsioonilise kätlemise ja üksteise õnnitlemisega isamaa sünnipäeva puhul.

Koolilõuna möödus pidulikult ja maitsvalt kaetud ühise pika laua taga.

Aitäh kõigile, kes meie pidupäeva kauniks ja meeldejäävaks muutsid!