Eesti Vabariigi 95. aastapäevale pühendatud aktus

Esmaspäeval, 25. veebruaril tähistas koolipere EV 95. sünnipäeva piduliku aktusega. Aktus algas Eesti Vabariigi hümniga ja mudilaskoori tervituslauluga. Seejärel pidas meile väikese isamaalise kõne Saaremaa maavanem Kaido Kaasik. Aktusel osales ka Lümanda vallavanem Jaanika Tiitson, kes andis õpetaja Külli Lindaule üle Lümanda valla kultuuripreemia 2012.

2. ja 9. klassi õpilased olid ette valmistanud sõnalis-muusikalise kava isamaast, mis kooliperele ette kanti. Kava koostajateks ja õpetajateks olid Tiio Penu, Tiina Niit ja Karin Pulk. Koolidirektor Liia Raun tänas kõiki esinejaid ja kutsus oma kõnes lugu pidama ning armastama oma isamaad, koduvalda ning inimesi endi ümber. Aktus lõppes traditsioonilise kätlemise ja üksteise õnnitlemisega isamaa sünnipäeva puhul.

Koolilõuna möödus pidulikult ja maitsvalt kaetud ühise pika laua taga.

Aitäh kõigile, kes meie pidupäeva kauniks ja meeldejäävaks muutsid!

Scroll to Top
Lümanda Põhikool
Küpsiste kasutamise info

Mis on küpsised (Cookies)?

Küpsis on väike tekstifail, mille veebileht salvestab sinu arvutisse või nutiseadmesse, kui veebilehte külastad. See lubab lehel meeles pidada sinu tegevusi ja eelistusi (näiteks keel, kirjastiili suurus ja muud vaate-eelistused), et sa ei peaks neid iga kord uuesti seadistama, kui lehele satud või portaalis ühelt lehelt teisele liigud. Need teevad teie veebikogemuse lihtsamaks, sest salvestavad lehitsemisinfot. Küpsised aitavad meil parandada nii oma veebilehte kui ka sinu kasutajakogemust.

Kuidas küpsiseid hallata?

Te saate küpsiseid vastavalt enda soovidele kontrollida ja/või kustutada. Võite küpsised ka keelata, kuid seda tehes on võimalus, et kõik lehe funktsioonid ei toimi nii nagu peaksid. Võite kõik oma arvutis juba olemas olevad küpsised kustutada ning enamikku veebilehitsejaid on võimalik seadistada neid mitte vastu võtma. Erinevad veebilehitsejad pakuvad erinevaid võimalusi küpsiste haldamiseks.

Kas küpsiseid on võimalik välja lülitada?

Kasutajal on õigus keelduda küpsiste salvestamisest arvutisse. Vastava soovi korral avage jaotis "Küpsiste seaded" ja lülitage küpsised välja või muutke oma arvutis veebisirvija seadeid.

Juhendid enamkasutavate veebisirvijate seadistamiseks:

    • Küpsiste blokeerimisel peab kasutaja arvestama, et kõik veebilehe funktsioonid ei pruugi enam kasutajale kättesaadavad olla.