EKSL Saaremaa alagrupi jalgpallivõistlus

Neljapäeval, 19. septembril toimus selle õppeaasta esimene võistlus. Selgitati EKSL Saaremaa alagrupis koolide jalgpalli parimaid võistkondi, kes juba mõne nädala pärast saavad võimaluse esindada meie valda ja Saaremaad vabariiklikus finaalis. Kuna Lümanda tüdrukutel vastaseid polnud (registreerusid ainsana), siis saavad nemad mõõtu võtta vabariigi parimatega 2. oktoobril Valtus.  Poiste meistriliigas osales kaks võistkonda. Meie poisid võitsid Astet 4:0 ja saavad õiguse osaleda 11. oktoobril Paides toimuvas finaalis. Et mitte ainult ühe mängu pärast linna sõita, mängisid meistriliiga (võistkonnas jalgpallilitsentsiga, FC Kuressaares treenivad/võistlevad mängijad) võistkonnad ka rahvaliigalastega. Ka nendes nö mitteametlikes mängudes (Orissaare, Muhu, Salme) võitis kõik vastased meie kooli esindus. Meeskond mängis koosseisus: Rando Tarkmeel (turniiri suurim väravakütt, 7 tabamust), Joosep Lonks (4 tabamust), Kusti Väli (1 tabamus), Gert Lonks, Mark Lonks, Juhan Tuulik, Karl Priido Hoogand, Sander Kallas.

Õpetaja Urve Vakker