Emadepäeva kontsert

Reedel, 12. mail toimus koolis emadepäeva kontsert. Kontserdi esimene pool oli kokku pandud erinevatest etteastetest. Esinesid mudilaskoor koos solistide Liisu ja Liisega, 1.-3. klassi tantsurühm tegi kooli saalis oma bebüütesinemise, Iris ja Laura lugesid luuletust, Sanna-Reesi ja Eva esitasid humoorika lühinäidendi, 6. ja 8. klassi tüdrukud Laura-Maria, Marie-Elis, Kätlin, Kristel, Andra esitlesid moekollektsiooni KLEO (autor Laura-Maria Jõgi). Temaatilist luulet esitasid Kertu ja Andre, kes olid ka õhtujuhid.

Kontserdi teises osas oli muusikali „Kardemoni linna rahvas ja röövlid“ esietendus. 5.-6. klassi õpilased laulsid ja mängisid end publiku südamesse. Laulud kõlasid toredalt ja mäng oli nauditav. Etenduse lõppedes ei tahtnud aplaus vaibuda.

Kontserdi lõpetasid 2.-3. klassi ansambel toreda laulu- ja pillimänguga ning 5. klassi tüdrukute ansambel. Saalitäis rahvas suundus kohvikusse, mille peremeheks oli lapsevanem Andi Kuivjõgi ja tema abilisteks 8.-9. klassi tüdrukud. Aitäh kõigile, kes meie emadepäeva kontserdi meeldejäävaks tegid! Oli tore õhtu!