Eriauhind ERMi konkursilt

Selle aasta maikuus enne suvepuhkusele suundumist kogusime 3., 6. ja 7. klassis ökoloogiatunni raames lugusid sellest, mida tehakse kodudes kasututest ja seisma jäänud asjadest ning kuhu läheb prügi. Kokku kogutud lood saatsime Eesti Rahva Muuseumi, kus koguti just selleteemalisi lugusid. Kokku saatsime 21 õpilase tööd ning oma loo saatis ka õpetaja, kes kirjutas sellest, kuidas me käsitleme õppetöös taaskasutuse teemat ja kuidas tõstame õpilaste teadlikkust. 29. septembril Tartus ERMi raamatukogus toimunud kaastööliste päeval saime ka meie oma aktiivse osalemise eest eriauhinna ning väike osa õpilaste töödest sai avaldatud ka Saarte Hääle digilehes.

Täname kõiki osalenuid õpilasi ja nende peresid oma lugusid jagamast. Samuti täname Eesti Rahva Muuseumi ning Euroopa Komisjoni esindust Eestis õpilaste ja õpetaja tunnustamise eest.

Sirje Lulla
õpetaja