Etendus “Saladuste puu”

Teisipäeval, 3. oktoobril külastas kooliperet Teatribuss etendusega „Saladuste puu”. Etendus koosnes kolmest erinevast loost, mis kandsid endas õpetlikku ja mõtlemapanevat iva. Oli toredaid muusikalisi etteasteid ning lihtsalt, kuid nutikalt kasutatud lavadekoratsioone. Näitlejate mäng oli nauditav ning 45-minutiline etendus möödus kiirelt.

Siinkohal mõned õpilaste arvamused:

„Mulle meeldis teater, aga lind tegi üht häält.” (Hendri, 4. klass)

„Mulle meeldis see väga, aga ma ei näinud eriti alla vaadata.” (Vanessa, 4. klass)

„Mulle meeldis lugu “Ahne Mauno”. Mauno oli väga naljakas ja ahne. Teised lood olid ka väga toredad. Üldiselt oli see näidend väga tore.” (Kärt, 4. klass)

“Teater oli täitsa tore, mulle meeldis kõige rohkem jutt Maunost. Ülejäänud lood olid ka toredad, aga see oli kõige õpetlikum, aga kõige naljakam lugu oli rohelisest kollist. Koostöö 2017!” (Friida, 4. klass)