Geograafiaolümpiaadi tulemused

15. veebruaril toimus taas veebipõhine geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor, kus osalesid ka Lümanda Põhikooli 7.-9. klasside õpilased. Kuigi meie õpilastel seekord väga hästi ei läinud, väärivad kõik osalejad tunnustust.

7. klasside arvestuses (34 osalejat) saavutasid Sander Kallas, Anni Kukkela ja Tuulika Väli vastavalt 22., 28. ja 30. koha. 8. klasside arvestuses  (20 osalejat) saavutas Kärt Tiitson tubli 11. koha ja 9. klasside arvestuses (14 osalejat) saavutas Juhan Tuulik 10. koha.

Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor oli sel aastal taas veidi teistmoodi, sest olümpiaadi tegemise aega oli oluliselt lühendatud ja 7.-8. klasside õpilased said lahendada ülesandeid interneti abiga. Sellises võistluses määrab väga palju just info otsimise kiirus. Olgu see siis meile järgmiseks väljakutseks 😉

Juhendaja Janno Tuulik