Hea toidu klubi

15.oktoobril osalesid 7.-9. klassi õpilased Kuressaare Ametikooli huviringis “Hea toidu klubi”. Eelnevalt saime ise valida, mida me soovime õppida. Meie valikuks langes pärmitaignast tooted, mis osutusid väga maitsvateks.

Kertu ja Liisa küpsetasid kaneelirulle, mis olid väga suured ja magusad. Kätlin ja Helena valmistasid minipizzasid, mis osutusid kõige maitsvamateks. Kristel ja Meeri kokkasid valmis singi-juustupirukad, kuid kuna nad olid väga usinad, siis sai tainast liialt palju tehtud ja nad valmistasid meile ka viineripirukaid. Andra ja Kadi küpsetasid kookoserulle, mis olid imehead. Meie õpetajaks oli Irina Arhipova ametikoolist.

Kõik toidud tulid hästi välja. Saime kõhud täis ja viisime maitsvaid küpsetisi ka kodustele. Meie kooli 7.-9. klassi õpilastel on võimalik minna veel ühe korra “Hea toidu klubisse”. Soovijatel paluks ühendust võtta Õpilasesindusega, kes teid kirja paneb. Järgmine kord valmistame juba midagi muud!

Kertu Tuuling,

9. klass