Heategevusjooks

9. mail toimus 14. korda rohkem kui 12 000 osavõtjaga üle-eestiline heategevuslik teatejooks. Sel aastal kutsuti toetama Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse juures asuva ratastoolikasutajate mängupargi laiendamist. Kuressaares ja Muhus toimunud heategevuslikul teatejooksul osales 579 last ja 72 võistkonda. Lümandast osales 3 võistkonda, 23 õpilasega 5.-9. klassidest. Meie kooli esindasid Kärt Tiitson, Vanessa Vihman, Friida Põld, Hendri Lindau, Karl Priido Hoogand, Kristina Vammus, Sandra Argel, Juhan Tuulik, Markus Vaha, Kusti Väli, Karl Markus Kallas, Eerik Raud, Kristi Tiitson, Maria Õunap, Marii Silts, Kaili Lilles, Helina Tarkmeel, Joosep Lonks, Liise Lindau, Edith Ly Lindau, Victoria Vihman, Kristi Tuuling ja Kerli Malm.

Õpetaja Urve Vakker