Ilmar Torni kunstikonkursil 1. koht

Sel aastal toimus neljandat korda Ilmar Torni nimeline kunstikonkurss 1.-4. klassi õpilastele, seekord pealkirja all ILMARI KODULINN. Meie kooli esindasid Mia-Triin Kütt 1. klassist ning Maarian Vammus ja Kreete Malm 4. klassist.

Näituse avamine toimus 10. mail Saare Maakonna Keskraamatukogu lugemissaalis, kus tehti teatavaks ka võitja. Hea meel on tõdeda, et suurima punktisumma žüriilt sai Maarian oma pastellmaaliga “Vennaga koduse postimaja ees”. Tema auhinnaks oli Ilmar Torni pastell “Metsavaht”.

Kuressaare Raegalerii juhataja Lii Pihl tunnustas eriauhinnaga Kreete joonistust “Kevad kesklinnas” ja Kreete sai auhinnaks raamatu kunstnik Eerik Haamerist. Kõik konkursil osalenud õpilased said mälestuseks tänukirja ja albumi konkursi töödega. Tänan Mia-Triinu, Maariani ja Kreetet loomingulisuse ja töökuse eest!

Kunstiõpetaja Kristina Tiitson

Pildil: Maarian Vammus koos auhinnaga (taustal on tema tehtud võidutöö)