Isadepäev

Reedel, 8. novembril tähistas koolipere saabuvat isadepäeva ja Saaremaa kirjaniku ninglaululooja Albert Uustulndi 88. sünniaastapäeva. Kooli mudilaskoor avas oma  lauludega meie peoõhtu. Karl Markus Kallas esitas luuletuse isast. Siis sai sõnajärje enda kätte õhtujuht pr Lea Kuldsepp. Tema rääkis toredaid lugusid Albert Uustulndist, isadest ja mardipäevast. Vahepaladena kuulsime Albert Uustulndi laule tütarlaste ansambli ja 9.klassi poiste esituses. Viimaste esinemine tekitas saalis erilise elevuse, kuna nende solistiks oli klassijuhataja Janno Tuulik. Isade ja laste vahel korraldati väikesed jõu- ja osavusmängud, kus kõige tähtsam ei olnud kiirus, vaid meeskonnatöö oskus.

Peoõhtu lõpetas ühislaul „Tüdruk“, mis on teadaolevalt Albert Uustulndi üks enim lauldud laule. Seejärel oli võimalus külastada heategevuslikku kohvikut, mille organiseeris kooli hoolekogu. Kohvikus teenitud tulu läheb koolipere kevadise ekskursiooni fondi.

Aitäh Lea Kuldsepale, kõigile tublidele esinejatele, kooli hoolekogule, kookide küpsetajatele ja kõigile pidulistele tänu kellele läks meie peoõhtu  hästi korda!