Isadepäeva pidu

Reedel, 9. novembril tähistas koolipere saabuvat isadepäeva perepeoga. Meie peoõhtu muusikalised etteasted tegid kooli mudilaskoor, 3. klassi lauljad ja õpetajate ansambel Talvike. Tähtpäevalisi luuletusi esitasid õpilased 1., 6., 7. ja 8. klassist. 2. klass ja nende klassijuhataja Kairit Kiisla esitasid oma vahva näidendi „Metsakooli koolmeister” ning 5. klass mängis Andrus Kivirähu humoorikat lugu „Väike puuks”. Kontserdi lõpetas 3. klassi reibas püramiidide kava. Kontsert vaadatud, said peolised osaleda TORE ringi poolt korraldatud mängudes. Kooli sööklas oli avatud hubane kohvik, kus pered said maitsta head-paremat. Kõigil peolistel oli suurepärane võimalus tutvuda meie kooli õpilaste toredate kunstitöödega, millega nii koolimaja kui ka söökla olid kaunistatud. Aitäh kõigile, kes meie peo aitasid korraldada ja selles osalesid!

Huvijuht Reet Laht