Jooksukross 2013

15. mail toimusid Kärlal Saare mk meistrivõistlused jooksukrossis.

Kõige nooremad koolijütsid läbisid 650 m ja alates 4. klassist oli kõigil vaja läbida 1000 m. Kärla maastik on veidi mägisem ja kohati rada liivane, see teeb jooksmise kindlasti veidi raskemaks. Meie kooli esindasid II klassi õpilased Rando Tarkmeel, Liisu Lilles, Gert Lonks ja Mark Lonks. Väga hästi jooksis Liisu (pildil), kes saavutas 650 m läbimises II koha, ajaga 2.59,9. Esikoha omanik suutis meie tüdrukust mööduda viimastel meetritel. Tema vanuserühmas oli jooksjaid ligi 18 võistlejat. Randol oli 23 konkurenti ja ta saavutas 650 m  jooksus 7. koha, ajaga 2.49,1  Mark ja Gert pidid jooksma juba 1000 m. Margi aeg oli 4.23,7 ja ta saavutas samuti 7. koha. Gert jooksis ajaga 4.49,1, seega 19.koht.