Kaunite jõululaulude kontsert

Reedel, 14. detsembril toimus koolis Kaunite jõululaulude kontsert.

Enne kontserti süüdati küünlad vallakeskuse ees oleval kuusepuul, vallavanem Jaanika Tiitson kuulutas välja jõulurahu ja Lümanda külakoor laulis jõululaulu. Peale seda suunduti koolimajja, kus algas kontsert. Esinesid Lümanda külakoor, lasteaia lapsed ja kooli erinevad kollektiividmudilaskoor, tütarlaste ansambel, algklasside ansamblid ja Talvike. Kauneid vahetekste lugesid õpetaja Kairit Kiisla ja 6. klassi õpilane Karl-Alder Kuivjõgi. Flööti puhus Gerli Rakaselg.

Kontserdi lõppedes said kõik soovijad külastada heategevuslikku kohvikut, mille tulud, 213 eurot, lähevad seekord tulekahjus kannatada saanud Sinimäe põhikooli toetuseks. Siinkohal  suur tänu kooli hoolekogule eesotsas Rita Lindauga kohviku korraldamise eest ja õpilastele, kes kohvikus abimeesteks olid!

Kõikidele esinejatele ja nende juhendajatele pikk pai kontserdi suurepärase õnnestumise eest!