Jõulukuu toimetused

Jõulukuu oli täis erinevaid tegevusi ja toimetusi. Kaunistati klasse, küpsetati piparkooke, meisterdati kauneid jõulukaarte ja kaunistusi. Algkasside õpilased külastasid Taritu jõulumaad, vanemad klassid pidasid jõulupidusid. Õpetajad tegelesid heategevusega.
Detsembri keskel kuulutati välja jõulurahu 9. klassi poolt organiseeritud ja kaunistatud jõulukuuse all.
Enne koolivaheajale minemist toimus projektipäev, kus toimetati erinevates töötubades. Aitäh juhendajatele Virge Varilepp, Ulvi Põld, Urve Vakker, Paul Tohv, Karin Pulk, Kristina Tiitson, Liise Kukk, Maret Metsmaa, Janno Tuulik ja nende abilised!
Projektipäev lõppes ühise jõulupeoga Lümanda Maja saalis, kus jõuluvanale sai esitatud päeva jooksul õpitut! Jõuluvana jäi meiega rahule ja kõik said oma kingid kätte! Olime auga välja teeninud väikese jõulupuhkuse!

Reet Laht
huvijuht