Jõulupidu

Reede, 18. detsember oli tavapärasest pidulikum koolipäev, sest tähistasime kohe saabuvaid jõule jõulupeoga. Algas see piduliku lõunasöögiga, kus kogu koolipere istus kaunilt kaetud laua taga ja maitses kokkade Kati ja Triinu poolt valmistatud maitsvat jõulutoitu. Kõhud täis, oligi aeg suunduda koolisaali, kus meid ootas juba jõuluvana. Peo alustuseks andsid väikese kontserdi Gerli Rakaselg viiulil, mudilaskoor, tütarlaste ansambel, õpetajate ansambel Talvike ning Adeele Enn ning Karl Markus Kallas. Seejärel oli aeg lunastada kuuse all ootavad kingikotid. Klassid olid jällegi toredad etteasted ette valmistanud – oli laulu, pillimängu, kaunist luulet, tantsu. Seejärel mängiti vahvaid seltskonnamänge päkapikk-mängujuht Maret Metsmaa juhendamisel. Peo lõpuks kogunes iga klass oma klassiruumi, et välja jagada kingitused. Õhtu möödus kiiresti ja oligi aeg end koduteele asutada. Aitäh kõigile, kes meie peo meeldejäävaks ja mõnusaks muutsid! Kauneid jõule ja õnnelikku uut aastat!

Huvijuht Reet Laht