Koolipere jõulupidu

Neljapäeval, 18. detsembril 2014 oli koolis jõulupidu. Pidu algas saalis, kus õpilased said osa päkapikkude jõulueelsest sagimisest ja kuulsid endi kohta palju häid sõnu.IMG_0384

Jõuluvana saabudes olid päkapikud veidi ehmunud, et saavad riielda, aga jõuluvana oli lahke, kiitis päkapikke ja lubas neil jõulupeost osa võtta. Peol esitasid kõik klassikollektiivid usinasti ette valmistatud näidendeid, kavasid, laule, luuletusi. Kõige suurema aplausi sai Antoni esitatud jõulusalm. Jõuluvana oli siiralt vaimustuses meie kooli tublidest esinejetest. Peo lõppedes suundusid kõik oma klassidesse, et oma kingikotid lahti harutada. Ükski õpilane ei jäänud sel õhtul kingituseta. Ka koolitöötajad olid tublid olnud ning oma kingikoti ausalt välja teeninud. Aitäh meile kõigile vahva peo eest!

Huvijuht Reet Laht