Kaitse end ja aita teist 2013

24. mail toimus Kärla pargis projekti “Kaitse end ja aita teist” võistluspäev.

See oli üks osa turvapäevast, mida korraldasid Lääne päästekeskus, Kuressaare politseijaoskond, Punane Rist, Piirivalve büroo, Kaitseliit, Securitas, Keskkonnaamet, Maavalitsus, Elektrilevi OÜ, Aide Autokool. Õpilastel tuli läbida 18 kontrollpunkti, kus sooritati nii praktilisi ülesandeid kui ka teoreetilisi teste. Võistluse võitis Salme kool. Autasustati ka iga valdkonna parimat.

Meie võistkonda kuulusid Kristin Himmist (kapten), Merilin Himmist, Lisett Nurja, Laura-Maria Jõgi, Karl-Alder Kuivjõgi, Stiiven Sirgo, Ott-Kaarel Tõru ja Sander Suurna. Üldarvestuses saavutasime 16 võistkonna hulgas 4. koha. Olime ka parimad päästealaste ülesannete sooritajad. Turvapäevalt said meie õpilased juurde palju kasulikke teadmisi, oskusi ja meeldejäävaid elamusi. Õpilastega oli kaasas õpetaja Kairit Kiisla.