Karneval ja koolidisko

Reedel, 21. novembril 2014 toimus koolis karneval, mis seekord keskendus lastekirjanike Aino Perviku ja Eno Raua loomingule.

Juba hommikul liikus koolimajas ringi hulgaliselt Sipsikuid, naksitralle, kapten Trumme, Kunksmoore ja teisi toredaid tegelasi tuttavatest raamatutest. Kindlasti olid nii mõnedki saanud inspiratsiooni juba nädal varem üles seatud Eno Raua ja Aino Perviku lasteraamatute näitusest. Karnevalil esitasid klassikollektiivid toredaid etteasteid, mis võeti kaaslaste poolt soojalt ja sõbralikult vastu.

Karnevalile järgnes koolidisko, kus sai end oma lemmikmuusika saatel tühjaks tantsida. DJ-ks oli Fred Erik Kuivjõgi oma abiliste Stiiven Sirgo ja Karl-Alder KuivjõgigaAitäh kõigile vahvatele tegelastele ja tublidele diskotajatele! Aitäh Taritu Raamatukogu juhataja Urve Vakkerile mitmekesise ja hariva raamatunäituse eest!

Huvijuht Reet Laht