Kaunite jõululaulude kontsert

Reedel, 9. detsembri õhtupoolikul oli koolimaja siginat-saginat täis. Algamas oli Kaunite jõululaulude kontsert. Kontserdi alustasid Leedikiri ja Talvike ühislauluga. Edasi jätkasid kumbki kollektiiv eraldi lauldes. Toredaid vahepalu lugesid õpetajad Pille Jõgi ja Janno Tuulik. Kontserdi viimaseks lauluks kogunes lavale taas ühendansambel. Enne lõpulaulu tänasime meie tublit lauluõpetajat Karin Pulka, kelle idee oligi teha üks ilus jõululaulude õhtu ja kes meile kõik laulud selgeks õpetas. Tänusõnad kuulusid ka kooli direktor Liia Raunale, kes meid oma majas lahkelt vastu võttis. Kontserdi lõppedes oli kõigil võimalus külastada jõulukohvikut, kus meid lahkelt teenindasid Kati Lindau ja Liia Aavik. Kohvik oli heategevuslik ja saadud tulude eest ostetakse muusikaklassi rütmipille. Aitäh toredale publikule, kes meid tol õhtul kuulama tulid!