Kergejõustiku meistrivõistlused Tornimäel

29. mail 2014 toimusid D klassi kergejõustiku meistrivõistlused Tornimäel. Üle mitme aasta osales ka Lümanda kooli esindus. 2003. a ja hiljem sündinud noored poisid ja tüdrukud selgitasid meistreid 5 alal: 60 m ja 300 m jooksudes, kõrgus- ja kaugushüppes ja palliviskes. Lisaks joosti pendelteatejooksu. Meie pendli võistkond sai edasi eeljooksust, kuid finaalis jäi kolmas koht vaid 0,5 sek kaugusele. Võistkonnas jooksid: Rando Tarkmeel, Mark Lonks, Andreas Rae, Gert Lonks, Victoria Vihman, Helina Tarkmeel, Liise Lindau ja Liisu Lilles. Individuaalselt saavutas Rando erinevatel aladel  2. (300 m.), 3. (kõrgushüpe), 4. ja 5. koha. Liisu saavutas kahel alal 4. koha (300 m ja kõrgushüpe) ja Liise palliviskes 5. koha. Kõik olid väga tublid. Kahjuks oli ilm väga külm ja vihmasegune, mis segas oluliselt võistlustest rõõmu tundmast ja kõigil osalejail veel paremaid tulemusi saavutamast. Osalesid 11 maakonna kooli.