Kergejõustiku mitmevõistlused koolis

Septembris ja oktoobris toimusid koolis võistlused 500 m ja 1000 m jooksudistantsidel. 1.-3. koha arvestuses saavutas mõlemas jooksus 1. koha Juhan Tuulik, talle järgnesid Eerik Raud (500-3, 1000-2) ja Richard Valge (1000-2, 500-3). Tüdrukutest võitis mõlemad distantsid Kristina Vammus. 500 m jooksus talle järgnesid Kristi Malm ja Adeele Enn ning 1000 m jooksus Adeele Enn ja Tuulika Väli.
4.-6. klassi konkurentsis ei olnud vastast Rando Tarkmeelele, kes saavutas kaks esikohta. Mõlemal distantsil 2. koht Mark Lonks. 500 m 3. koht Gert Lonks ja 1000 m jooksus Kaarel Gustav Käbin. Tüdrukute 500 m jooksu pingerida: Helina Tarkmeel, Liise Lindau ja Liisu Lilles ning 1000 m esikolmik: Edith Ly Lindau, Kaili Lilles ja Liise Lindau.
7.-9. klassi poistest ei olnud vastast Stiiven Sirgole, kes võttis mõlemad esikohad. 500 järgnesid Karl-Alder Kuivjõgi ja Sander Suurna ning 1000 m Karl-Alder ja Kristo Ninn. Tüdrukute 500 m esikolmik: Kerli Kask, Eva Ratas ja Lisett Nurja. 1000 m võitis Laura Toomesoo, võrdse ajaga lõpetasid Kerli, Eva ja Lisett.

Kokkuvõtted on tehtud ka sügisesest kergejõustiku mitmevõistlusest. Võib tõdeda, et pea kõik esikolmikukohad olid väga tihedas punkt-punkti heitluses.