Kevadkontsert

21. mail 2013 sai teoks kevadkontsert, mis oli väike läbilõige meie õpilaste tegemistest huvitöö vallas nii  koolis kui ka maakonnas.

Kontserdi esimeses osas saime näha 1., 3. ja 4. klassi  folkloorikava „Meitepere lambalugu“. Juhendajateks õpetajad Külli Lindau ja Karin Pulk. Teises osas esinesid erinevad kollektiivid –  mudilaskoor, 2. klassi ansambel,6. klassi ansambel ning tütarlaste ansambel. Kõiki neid juhendab õpetaja Karin Pulk. Etlejatest astusid üles Eva Ratas ja IrisPiirsalu, kelle juhendajaks õpetaja Pille Jõgi ning Gerli Rakaselg õpetaja Kairit Kiisla juhendamisel. Rahvatantsurühm rõõmustas meid 2 toreda tantsuga. Tantsusammud õpetas selgeks Ulvi Põld.  Viiulipala Sanna-Reesi Hoogandi esituses kõlas toredalt. Sanna-Reesi käib Kuressaare Muusikakoolis viiulimängu õppimas ja tema õpetajaks on AveOpp. Oma hüpitsakavaga pakkusid silmailu Kristi Tiitson, Maria Õunap ja Liise Lindau, kes käivad võimlemisklubis Flex. Nende juhendajaks on treener Tiina Käen. Moekollektsioon „Brownie“, mille loojaks on Laura-MariaJõgi, viis meid hetkeks glamuuri ja -moemaailma. Kogu kontserti juhtis selgesõnaline ja humoorikas Stiiven Sirgo.

Aitäh kõigile, kes oma panuse meie kontserdi õnnestumiseks andsid!