Kirjanduslik karneval

Reedel, 23. novembril sai kogu koolipere kokku, et koos pidutseda karnevalil.

Saali olid kogunenud Pipid, Kunksmoorid, Punamütsikesed, haldjad, kaunitarid, koletised, kilplased, kolm karu, kiisud, kutsud, sikud, sokud ja teised toredad tegelased muinasjuttudest. Koos saime nautida klasside poolt valmistatud etteasteid. Oli tantsu, laulu ja näitemängu.

Karnevalil toimus ka viktoriin muinasjuturaamatute põhjal, mis olid nädal aega kooli fuajees uudistamiseks ja tutvumiseks üles pandud.

Siinkohal suur aitäh Taritu Raamatukogu juhatajale Urve Vakkerile, kes meid aitas. Viktoriinitulemuste väljaselgitamise ajal said kõik soovijad ühises ringmängusõõris tantsu keerutada ja lauluviisi veeretada. Karnevali lõpuks kuulutati välja ka viktoriini võitjad – Iris Piirsalu, Kadi Kangur, Lisett Nurja ja Kristin Himmist. Nende võistkond teadis kõige rohkem õigeid vastuseid. Oli tore pärastlõuna!