Kolmas kohtumine Kihelkonnal

13. aprillil toimus selle õppeaasta kolme kooli kohtumiste sarjas kolmas kokkusaamine. Kihelkonnal toimus 1.-3. klasside õpilaste võistlused teatejooksudes ja pallimängudes. Sel korral kohtusid siiski kaks kooli, sest Mustjala ei saanud sel korral osaleda. Et on südamekuu ja tervisele pööratakse rohkem tähelepanu, siis ka meie üritus oli sellele pühendatud. Kolme võistkonna kapteniteks olid Kihelkonna õpilased ja Lümanda jagas ennast kolme ossa. Peale osavust näitavaid teatejookse, tuli palli lüüa väravasse, mängida rahvaste palli ja lihtsustatud variandiga peaspalli. Punkte küll lugesime ja võistlesime, kuid võitjat ei selgitanud, sest tore lustimine ning rõõm liikumisest oligi kõige suuremaks auhinnaks.

Õpetaja Urve Vakker