Kolme kooli kohtumine

Üks täitsa mõnus õhtu!

Kolmapäeval, 23. jaanuaril võõrustasid Lümanda õpilasesinduse liikmed ja teised meie kooli õpilased Salme ning Kärla noori. Tegemist oli kolme kooli ürituste sarja kolmanda ehk viimase kohtumisega. Eelnevalt olime kokku saanud Salme ning Kärla Põhikoolis. Kohtumiste eesmärk oli lähedal asuvate koolide vanemate klasside noori teineteisele tutvustada, veeta ühiselt aega, liikuda ning meeskonnamänge mängida ja lisaks anda võimalus õpilasesindustele korraldada üks meeleolukas õhtu teiste piirkondade noortele.

Meie õhtu Lümandas möödus kiirelt ja lõbusalt. Peale koolimaja tutvustamist, läbiti erinevaid tegevuspunkte õues. Lumine ning emotsiooniderohke orienteerumine pakkus rõõmu kõigile, hiljem nautisid noored imemaitsvaid Kati pirukaid ja sooja teed. Õhtu edenedes mängiti seltskonnamänge ning üheskoos võtsime kogu projekti kokku, kus kõik said kirjutada, mida nad kõigist kohtumistest arvavad. Noortele meeldis – leiti uusi tutvusi, oli põnev ning huvitav ja muidugi söök oli maitsev. Arvati, et võiks edaspidigi veel kohtuda.

Kuna noorte tagasiside kogu üritusesarja kohta oli üdini positiivne ja võimalusi on, siis võib-olla kevadel, kui saab õues toimetada, võiks jälle kokku saada. Samuti tiksub Salme ÕE-l peas mõte teha koostööd Lümanda ÕE-ga, et omavahel veel kohtuda ja koos tugevamaks saada.

Aitäh kõigile, tänu kellele meie kooli kohtumine sai ülimõnus! Ja suured paid noortele, kes võtsid osa teistest kohtumistest! Järgmise korrani!

Marie Köster
Noorsootöötaja