Kolme kooli sõpruskohtumine sisekergejõustikus

15. jaanuaril 2014 toimus Mustjalas juba kolmandat korda kolme kooli sõpruskohtumine sisekergejõustikus. Kihelkonna, Lümanda ja Mustjala koolide õpilased mõõtsid võimeid topispalli viskes, hoota kauguses, klotsijooksus ja kõrgushüppes. Parima tulemusega sai hakkama Sander Suurna 7. klassist, hüpates kõrgust 1.50. (võrreldes isiklike rekorditega ja kooli edetabeliga).  Selle tulemusega võitis ta B kl hüppevõistluse. Ka kõik ülejäänud osalejad andsid endast parima. Auhinnalisele teisele-kolmandale kohale tulid erinevatel aladel veel Robert Suurna, Eva Ratas, Sander Suurna, Kristo Ninn, Anti Väli, Aleks Teller, Lisett Nurja.  Võistlesid veel Laura Toomesoo, Merilin Himmist, Kerli Kask  ja Stiiven Sirgo.

Õp Urve Vakker