“Kool 130” õpilastele

8. juunil, pärast tunnustamisaktust oli õpilastel pisut teistmoodi liikumispaus – tunni aja jooksul liiguti kolmestes rühmades klassist klassi ja õuealalgi, et lahendada ülesandeid, mis suuremal või vähemal määral koolielu ja kooli ajalooga seotud. Kokku oli 13 punkti ja ülesannet ning 31 tiimi seast sai kõik need läbitud ja lahendatud üks, kuhu kuulusid Linda, Sofia-Maria ja Annabel! Palju õnne! Loodetavasti said uute teadmiste võrra rikkamaks ka need, kes päris kõikidesse punktidesse ei jõudnud. Auhinnaks olid seekord traditsiooniliste puuviljade asemel juubeliaasta puhul kooli pastakad!

Pärast “aardejahti” esitasid 5. klassi õpilased õpetaja Urve kokku kirjutatud meeleoluka ülevaate kooli 130-aastasest ajaloost.

Päeva lõpus saime teada, kuhu meie õpilased kooliaasta jooksul reisinud on. Alates sellest õppeaastast on meil kodukorras muudatus. Nimelt kõik õpilased, kes puuduvad reisi tõttu koolist vähemalt kolm päeva, peavad aasta lõpus sellest koolikaaslastele esitluse tegema. Seekord saime näha ja kuulda Kanada, Prantsusmaa, Egiptuse, Türgi, Hispaania ja veel mitme Euroopa riigi kohta.

Tekst ja foto huvijuht Liise Kukk

Scroll to Top
Lümanda Põhikool
Küpsiste kasutamise info

Mis on küpsised (Cookies)?

Küpsis on väike tekstifail, mille veebileht salvestab sinu arvutisse või nutiseadmesse, kui veebilehte külastad. See lubab lehel meeles pidada sinu tegevusi ja eelistusi (näiteks keel, kirjastiili suurus ja muud vaate-eelistused), et sa ei peaks neid iga kord uuesti seadistama, kui lehele satud või portaalis ühelt lehelt teisele liigud. Need teevad teie veebikogemuse lihtsamaks, sest salvestavad lehitsemisinfot. Küpsised aitavad meil parandada nii oma veebilehte kui ka sinu kasutajakogemust.

Kuidas küpsiseid hallata?

Te saate küpsiseid vastavalt enda soovidele kontrollida ja/või kustutada. Võite küpsised ka keelata, kuid seda tehes on võimalus, et kõik lehe funktsioonid ei toimi nii nagu peaksid. Võite kõik oma arvutis juba olemas olevad küpsised kustutada ning enamikku veebilehitsejaid on võimalik seadistada neid mitte vastu võtma. Erinevad veebilehitsejad pakuvad erinevaid võimalusi küpsiste haldamiseks.

Kas küpsiseid on võimalik välja lülitada?

Kasutajal on õigus keelduda küpsiste salvestamisest arvutisse. Vastava soovi korral avage jaotis "Küpsiste seaded" ja lülitage küpsised välja või muutke oma arvutis veebisirvija seadeid.

Juhendid enamkasutavate veebisirvijate seadistamiseks:

    • Küpsiste blokeerimisel peab kasutaja arvestama, et kõik veebilehe funktsioonid ei pruugi enam kasutajale kättesaadavad olla.