Kooli 116. sünnipäev

9. jaanuaril tähistasime oma kooli 116. sünnipäeva.

Esitleti äsja trükist tulnud õpik-töövihikut “Lapsepõlvemaa”. Kultuuriministeeriumi rahastamisel valminud kodukandi kogumik on mõeldud õppevahendiks, milles on jäädvustatud ka  piirkonna ajalugu, mälestusi, legende ja kultuurilugu. Kogumik valmis õpetajate ühistööna, kuid sellesse kaasati ka õpilasi. Materjale otsiti nii teatmikest kui ka muuseumite arhiividest.

Kooliperele tõi tervitusi vallavanem Jaanika Vakker ning esines meie vilistlane, laulja Teele Viira. Teele meenutas oma kooliaega, rääkis unistuse täitumisest, rõhutades kodu ja lapsepõlve mõjusid kogu eluteel. Kohtumist jäi meenutama kandik, millele oli jäädvustatud fotomosaiik Teele kooliaegsetest tegemistest.

Sõime sünnipäevatorti, vaatasime kroonikaid ja jõudsime ka tunde pidada. Oli töökas ja sisutihe kolmanda veerandi esimene tööpäev.

Pildil Teele Viira, foto Urve Vakker.