Kooli 119. sünnipäev

Kolmapäeval, 7. jaanuaril 2015 tähistas koolipere oma kooli 119. sünnipäeva. Hommik algas ülekoolilise etlejate konkursiga.  Seekord lugesid õpilased valme. Alustas I kooliaste, siis võistles III kooliaste ja lõpetas II kooliaste.  Zürii, koosseisus Helle Kesküla, Aili Salong ja Tamur Madisson, tegi konkursist kokkuvõtte sünnipäeva aktusel. Aktuse avas 8. klassi lauluansambel, koolidirektor pidas väikese kõne, kuulutati välja parimad etlejad, kes ka kogu kooliperele esinesid. Aktuse lõpetas mudilaskoor. Seejärel suunduti kooli sööklasse, kus meid ootas ees suur sünnipäevatort, millel  süütasid traditsiooniliselt küünlad 9. klassi õpilased. Ühiselt lauldi sünnipäevalaulu ja nauditi maitsvat torti. Palju õnne, meie vana armas kool!

Huvijuht Reet Laht