Kooliaasta lõpetamise piknik

Reedel, 10. juunil toimus kooli õuel traditsiooniline piknik. Hoolekogu abil oli igale klassile organiseeritud lapsevanemad, kes aitasid toitu valmistada. Ka õpetajad ja koolitöötajad aitasid nõu ja jõuga kaasa pikniku õnnestumisele. Piknikulaud sai mitmekesine ja rikkalik nagu alati. Koos nauditi maitsvaid suupisteid, kuulati head muusikat, aeti sõpradega juttu, mängiti. Piknik oli samuti tähiseks koolivaheajale minekuks!

Aitäh lapsevanemad Kätlin Kallas, Heidi Krutto, Annika Kaal, Sirli Selberg, Maria Rääk, Janne Raun, Pille Teller, Armin Pokk! Kõige suuremad tänusõnad lähevad lapsevanem Lilian Maastikule, kellel õlul kogu pikniku organiseerimine oli. Aasta pärast kohtume piknikul loodetavasti jälle. Ilusat koolivaheaega ja kosutavat puhkust meile kõigile!

Reet Laht
Huvijuht